درباره ما

تاریخچه

شرکت نفیس الکترونیک در سال 1372 در شهرستان کرج با شماره 2606 به ثبت رسید و از بدو تاسیس در زمینه سیستم های ایمنی و امنیتی فعالیت داشته است. طی سال های 1372 تا 1383 فعالیت اصلی شرکت تولید، فروش و خدمات سیستم های اعلام سرقت و محصولات متفرقه الکترونیکی بود، ولی از سال 1383 فعالیت در زمینه درب های اتوماتیک و سیستم های کنترل تردد به صورت حرفه ای آغاز گردید. اخذ نمایندگی سیستم های اتوماسیون درب CAME  ایتالیا در استان البرز قدم مهمی بود که در این زمینه برداشته شد و با اخذ نمایندگی سیستم های کنترل تردد شرکت IDtech بلژیک در ایران در سال 1384 ادامه یافت. با گذراندن دوره های آموزشی مربوطه در کشور بلژیک توسط مدیران شرکت و اجرای چندین پروژه  سیستم کنترل تردد در سازمان های بزرگ ، شرکت نفیس الکترونیک به یک شرکت شناخته شده در زمینه کنترل تردد در ایران تبدیل شد. در سال 1386 شرکت نفیس الکترونیک موفق به اخذ نمایندگی هولدینگ بین المللی Gallagher در زمینه سیستم های حفاظت پیرامونی پاور فنس گردید که با اجرای پروژه هایی مهم در وزارت نیرو همراه شد.

متاسفانه از سال 1388 و همزمان با اوج گیری تحریم های بین المللی علیه ایران، ادامه همکاری با شرکت های خارجی عملاً امکان پذیر نبوده و شرکت های IDtech و Gallagher همکاری خود را در بازار ایران به پایان رساندند.

پس از آن، با توجه به وضعیت خاص کشور و نیاز بازار، فعالیتی که از سال 1386 در شرکت نفیس الکترونیک پایه ریزی شده بود به عنوان  زمینه فعالیت اصلی شرکت انتخاب گردید. فروش و نصب و خدمات سیستم های اعلان و اطفاء حریق با تکیه بر تامین کالا از بازار داخل کشور فعالیتی بود که طی آن سال ها آغاز شده و تا کنون نیز ادامه دارد.

شرکت نفیس الکترونیک در سال 1396 موفق به اخذ تاییدیه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرج شده و مجری مورد تایید آن سازمان در زمینه سیستم های اعلان و اطفاء حریق می باشد.

اجرای چندین پروژه کوچک و بزرگ صنعتی، تجاری و مسکونی اعلان و اطفاء حریق در سطح استان البرز از افتخارات این شرکت می باشد. بسیاری از پروژه های انجام شده با محصولات متعارف و آدرس پذیر Teletek  بلغارستان اجرا شده که شرکت نفیس الکترونیک عهده دار نمایندگی رسمی آن برند در استان البرز طی مدت بیش از 12 سال بوده است.

کمپانی Teletek Electronics در کشور بلغارستان قرار داشته و با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تولید تجهیزات اعلام حریق متعارف، آدرس پذیر هوشمند و اعلام سرقت، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این محصولات در اروپا می‌باشد. تنوع در تولیدات، تاییدیه های بین المللی، همچنین کیفیت بالا و بروزرسانی مداوم محصولات باعث ارائه تولیدات این کمپانی در بیش از20 کشور دنیا شده است. محصولات تله تک در طی بیش از 15 سال حضور خود در ایران در هزاران پروژه در سطح کشور نصب شده اند.

از دیگر محصولاتی که شرکت نفیس الکترونیک با توجه به تجربه چندین ساله خود در این زمینه، موفق به اخذ نمایندگی فروش و خدمات آن در استان البرز شده است، حصار الکتریکی (الکتروفنس) گریز می باشد. شرکت نوآوران سبز فردا که یک شرکت دانش بنیان داخلی می باشد با تولید محصول با کیفیت حصار الکتریکی گریز گام بزرگی در جهت خودکفایی کشور ایران برداشته است و ما نیز افتخار همکاری با این شرکت جوان و متخصص را داریم. شرکت نفیس الکترونیک با تکیه بر تجربه بالا و تیم تخصصی خود، سعی در کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان داشته و فعالیت خود را با توکل به خداوند متعال و با تلاش فراوان و مستمر ادامه خواهد داد.

ماموریت و اهداف

  • پویایی و نوآوری مستمر، خوشنامی، سوددهی منطقی و مستمر و تلاش در جهت افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان.
  • پاکی، راستی و صداقت در کار، فراهم نمودن محیطی امن برای کارکنان و پرهیز از هرگونه فساد مالی و اخلاقی.
  • بهترین بودن در زمینه فعالیت خود و تلاش در جهت ارائه خدمات و محصولات منحصربه فرد.
  • قانونمندی و رعایت کامل کلیه قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران.